Sport inflatable
 • Kursi i Rrëzimit të Inflatable OH7-302
  Ky kurs pengesash ofron një aventurë drithëruese për lojtarët e të gjitha moshave. Dy lojtarë shkojnë në të në garë kokë më kokë, me sfida të shumta! Paketimi & Dorëzimi Detajet e Paketimit: Qese e fortë për pëlhurë gomuar PVC & kartoni standard i eksportuar Detajet e dorëzimit: 5-10ditët e punës pas marrjes së depozitës Specifikimet Madhësia(L * W * H): 12x8m ose Material i personalizuar: 0.55 mm më të mirë
 • labirint i madh inflatable - OH7-303
  labirint i madh inflatable - OH7-303 Ky labirint inflatable është projektuar posaçërisht në temën e xhunglës, me shumë kafshë të ndryshme vizatimore të shtypura në mur. Dhe pjesa e përparme është zbukuruar me pemë kokosi. Në mes të frontit, ka një portë harku për lojtarët që hyjnë dhe dalin. Për labirint të tillë inflatable,...
 • shtrëngim i madh inflatable - OH7-304
  Jousting inflatable i përshtatshëm për të rritur dhe adoleshentë, për ngjarje, parti , Park ujor, qiradhënia. Paketimi & Dorëzimi Detajet e Paketimit: Qese e fortë për pëlhurë gomuar PVC & kartoni standard i eksportuar Detajet e dorëzimit: 3- 10 ditët e punës pas marrjes së depozitës Specifikimet Madhësia(L * W * H): 9x7 m Madhësia gjithashtu mund të personalizohet Materiali: Pëlhurë gomuar PVC më të mirë 0,55 mm
 • shkrirje e madhe inflatable - OH7-305
  Shkrirja mekanike e fryrjes e përshtatshme për të gjitha moshat,mund të përdoret për parti,ngjarje, dhe mund të strehonte 8 njerëzit në 1 koha. Paketimi & Dorëzimi Detajet e Paketimit: Qese e fortë për pëlhurë gomuar PVC & kartoni standard i eksportuar Detajet e dorëzimit: 3- 10 ditët e punës pas marrjes së depozitës Specifikimet Madhësia(L * W * H): 8x8 m Madhësia gjithashtu mund të personalizohet Materiali:...
 • Shigjete futbolli inflatable - OH7-306
  Shigjeta e futbollit për partinë e ngjarjeve, për fëmijë, për veprimtarinë shkollore。 Paketimi & Dorëzimi Detajet e Paketimit: Qese e fortë për pëlhurë gomuar PVC & kartoni standard i eksportuar Detajet e dorëzimit: 3- 10 ditët e punës pas marrjes së depozitës Specifikimet Madhësia(L * W * H): 5Madhësia x3x3m gjithashtu mund të rregullohet Materiali: Karakteristika më e mirë për pëlhurë gomuar PVC 0.55 mm: Prova e ujit, Rezistente ndaj ultravioletit, rezistent ndaj zjarrit,...
 • Bungee me trekëndësh me fryrje - OH7-307
  Bungee trekëndësh i përshtatshëm për 3 njerëzit në një kohë, popullore për fëmijë. Paketimi & Dorëzimi Detajet e Paketimit: Qese e fortë për pëlhurë gomuar PVC & kartoni standard i eksportuar Detajet e dorëzimit: 3- 10 ditët e punës pas marrjes së depozitës Specifikimet Madhësia(L * W * H): 6Madhësia x6x5m gjithashtu mund të rregullohet Materiali: Karakteristika më e mirë për pëlhurë gomuar PVC 0.55 mm: Prova e ujit,...
 • Tabela e futbollit inflatable - OH7-308
  Bordi i futbollit inflatable është një lojë ekonomike për ngjarje ,marrja me qira e partive. Paketimi & Dorëzimi Detajet e Paketimit: Qese e fortë për pëlhurë gomuar PVC & kartoni standard i eksportuar Detajet e dorëzimit: 3- 10 ditët e punës pas marrjes së depozitës Specifikimet Madhësia(L * W * H): 2.2x2.2 m Madhësia gjithashtu mund të rregullohet Materiali: Karakteristika më e mirë për pëlhurë gomuar PVC 0.55 mm: Prova e ujit,...
 • Fushë futbolli inflatable - OH7-309
  Fushë futbolli inflatable për lojëra futbolli me top parakolp, ose lojra normale. Isshtë i përshtatshëm për të gjitha moshat. Paketimi & Dorëzimi Detajet e Paketimit: Qese e fortë për pëlhurë gomuar PVC & kartoni standard i eksportuar Detajet e dorëzimit: 3- 10 ditët e punës pas marrjes së depozitës Specifikimet Madhësia(L * W * H): 14x7x2.1m Madhësia gjithashtu mund të personalizohet Materiali: Më e mira
 • Shigjete e vogel futbolli inflatable - OH7-310
  Shigjeta e futbollit të vogël inflatable - OH7-310 Bordi i futbollit inflatable është një lojë ekonomike për ngjarje ,marrja me qira e partive. Paketimi & Dorëzimi Detajet e Paketimit: Qese e fortë për pëlhurë gomuar PVC & kartoni standard i eksportuar Detajet e dorëzimit: 3- 10 ditët e punës pas marrjes së depozitës Specifikimet Madhësia(L * W * H): 4x0.6x3.5m Madhësia gjithashtu mund të personalizohet Materiali: Pëlhurë gomuar PVC më të mirë 0,55 mm
 • Top me zorbë inflatable me madhësi të mesme - OH7-323
  Top me zorbë me madhësi të mesme - OH7-323 Topat e Zorb janë krenarë që ofrojnë këtë udhë të topit Zorb me një kosto të reduktuar, ka vetem 1 në dispozicion me këtë çmim, për shkak të një anulimi, prandaj bëhu i shpejtë! Paketimi & Dorëzimi Detajet e Paketimit: Qese e fortë për pëlhurë gomuar PVC & kartoni standard i eksportuar Detajet e dorëzimit: 3-7dite pune…
 • Pengesë e kamionëve zjarrfikës - OH7-311
  Pengesa e kamionit të zjarrit është një rrëshqitje e kombinuar me rrugën e pengesës, i përshtatshëm për të gjitha moshat. Përdorimi: ngjarje, aktiviteti, Paketimi i partive & Dorëzimi Detajet e Paketimit: Qese e fortë për pëlhurë gomuar PVC & kartoni standard i eksportuar Detajet e dorëzimit: 3- 10 ditët e punës pas marrjes së depozitës Specifikimet Madhësia(L * W * H): 16Madhësia x6m gjithashtu mund të personalizohet
 • Lojë rezervuari dunk për lojëra uji - OH7-312
  Lojë rezervuari dunk për lojëra uji - OH7-312 Rezervuari për dunk përbëhet nga 3 pjesët kryesore: korniza prej çeliku inox + kova + banderola. Tani është version i përmirësuar, sepse korniza prej çeliku inox është më e qëndrueshme dhe e lëmuar, pa gropë, kështu që nuk do të dëmtojë lëkurën e lojtarit. Si të luajmë: Kova duhet të jetë
 • Shesh lojërash me funksione shumëfunksionale - OH7-312
  Shesh lojërash me funksione shumëfunksionale - OH7-312 Shesh lojërash me funksione shumëfunksionale kanë lojëra të llojeve të ndryshme, volejboll,futboll, top shporte,kthesë . Përdorimi: ngjarje, aktiviteti,Paketimi i partive & Dorëzimi Detajet e Paketimit: Qese e fortë për pëlhurë gomuar PVC & kartoni standard i eksportuar Detajet e dorëzimit: 3- 10 ditët e punës pas marrjes së depozitës Specifikimet Madhësia(L * W * H): 15x7.3 / Madhësia gjithashtu mund të personalizohet Materiali:...
 • Bungee inflatable - OH7-313
  Bungee inflatable - OH7-313 Bungee inflatable për fëmijë Paketimi & Dorëzimi Detajet e Paketimit: Qese e fortë për pëlhurë gomuar PVC & kartoni standard i eksportuar Detajet e dorëzimit: 3- 10 ditët e punës pas marrjes së depozitës Specifikimet Madhësia(L * W * H): 3x6m / Madhësia gjithashtu mund të personalizohet Materiali: Karakteristika më e mirë për pëlhurë gomuar PVC 0,6 mm: Prova e ujit, Rezistente ndaj ultravioletit, rezistent ndaj zjarrit, të qëndrueshme,...
 • Muri ngjitës i kombinimit TOXIC me inflacion - OH7-316
  Muri ngjitës i kombinimit TOXIC - OH7-316 Ky TOXIC i fryrë ka 3 pjesët, ngjitje në mur, rrëshqitje, kërcim i lartë, mundet për të gjitha moshat, eshte shume bukur per party event. Paketimi & Dorëzimi Detajet e Paketimit: Qese e fortë për pëlhurë gomuar PVC & kartoni standard i eksportuar Detajet e dorëzimit: 3- 10 ditë pune pas marrjes së depozitës
 • Top i dredhur i fryrë - OH7-317
  Ky top i çuditshëm i njohur gjithashtu si një top shkatërrues është lojë interaktive e cila lejon lojtarët të hedhin një top dhe të rrëzojnë kundërshtarin nga jastëku. I fundit në këmbë fiton. E përsosur për çdo ngjarje të vogël apo të madhe!! Paketimi & Dorëzimi Detajet e Paketimit: Qese e fortë për pëlhurë gomuar PVC &...
 • Muri ngjitës ngjitës - OH7-318
  Mur ngjitës ngjitës - OH7-318 Një inflatable, muri mobil i ngjitjes në shkëmb do ta bëjë ngjarjen tuaj një për tu mbajtur mend! Kush arrin të parin në krye është fituesi. E përsosur për çdo ngjarje të vogël apo të madhe!! Paketimi & Dorëzimi Detajet e Paketimit: Qese e fortë për pëlhurë gomuar PVC & kartoni standard i eksportuar Detajet e dorëzimit: 3- 10 ditë pune pas
 • Rrëshqitje toksike me fryrje - OH6-319
  Rrëshqitje toksike inflatable - OH6-319 Për një kombinim të tillë rrëshqitës inflatable, mund të përdoret në oborre, shkolla dhe qendra tregtare ku fëmijët energjikë mund të luajnë dhe të argëtohen, ose prindërit mund të shijojnë kohën e lojës me fëmijët e tyre. Paketimi & Dorëzimi Detajet e Paketimit: Qese e fortë për pëlhurë gomuar PVC & kartoni standard i eksportuar Dorëzimi
12 faqe 1 të 2
Na dërgoni mesazhin tuaj:
Enquiry TANI
Enquiry TANI