Slide inflatable
 • Park ujor OHO për fëmijë-OH11-30
  Park ujor OHO për fëmijë Ky dizajn i parkut ujor është i madhësisë mesatare. Madhësia mund të mbulojë tokën e 2800 m sq. Isshtë kryesisht për parkun veror. Isshtë një projekt biznesi komercial. Më shumë dhe informacione të hollësishme të nevojshme mund të vijnë dhe të pyesin. Madhësia: 70x40(230x130 këmbë) material: 0.9mm pëlhurë gomuar PVC + 0,5 mm pëlhurë gomuar PVC
 • OHO Drop kick park ujor me fryrje OH11-49
  Infiltrues OHO Drop kick park ujor Ky model i parkut ujor është me madhësi mesatare. Madhësia mund të mbulojë tokën përreth 3800 m sq. Isshtë kryesisht për parkun veror. Isshtë një projekt biznesi komercial. Më shumë dhe informacione të hollësishme të nevojshme mund të vijnë dhe të pyesin. Madhësia: 70x55m(230x180ft) material: 0.9mm pëlhurë gomuar PVC + 0.5 mmPVC
 • Projekti i parkut ujor OHO- ujor OH11-42
  Projekti i parkut ujor OHO park ujor Ky dizajn i parkut ujor është një madhësi e madhe. Madhësia mund të mbulojë tokën përreth 7200 m sq. Isshtë kryesisht për parkun veror. Isshtë një projekt biznesi komercial. Më shumë dhe informacione të hollësishme të nevojshme mund të vijnë dhe të pyesin. Madhësia: 80x90(262x295ft) material: 0.9mm PVC
 • Park uji sfungjeri me fryrje
  Park uji nëntokësor me sfungjer të fryrë Fëmijët e duan sfungjerin, dhe është shumë argëtuese dhe tërheqëse për fëmijët. Në këtë rrëshqitje bob sfungjer, atje jane 6 korsi, më shumë sesa diapozitivët e zakonshëm, e cila mund të argëtojë më shumë fëmijë në të njëjtën kohë. Në secilën anë, ka një pishinë të fryrë
 • Park ujor me temë të akullit-botë
  Park ujor me temë akulli-bote Ky park ujor në botën e akullit është shumë i përshtatshëm për verën. Të dy fëmijët dhe familja do të shijojnë parkun e ftohtë të akullit. Vetëm dizajni i tërë u jep njerëzve një ndjenjë freskie. Dhe gjithashtu mund të rregullojmë madhësinë e parkut sipas madhësisë së tokës dhe
 • Park ujor me xhungël me tre pishina
  Park ujor me ujë xhungël me tre pishina Park uji me ujë me temë xhungël, është një kombinim me tre pishina të rrumbullakëta dhe rrëshqitje të madhe. Rreth rrëshqitjes, ka shkallë ngjitjeje dhe korsi të thatë silde në të. Dhe është zbukuruar me pemë kokosi dhe gorilla, dhe muri është shtypur si
 • 130m rrëshqitje gjigande inflatable qytetin për të
  130m rrëshqitje gjigande me gaz rrëshqitëse qyteti është super gjigande dhe emocionuese për të rriturit. Dhe madhësia është shumë e gjatë si 130m. Ne përdorim pëlhurë gomuar prej 0.55 mm të qëndrueshëm, i cili tregon pamjen në foto me cilësi të lartë. Madhësia: 130m Materiali: 0.55Certifikata pëlhurë gomuar PVC: KJO&...
 • Giant rrëshqitje inflatable Tripo për komerciale
  Rrëshqitje gjigande me fryrje trippo për komerciale Kjo rrëshqitje gjigande tripo është shumë e madhe. Ne mund të bëjmë dy madhësi standarde si 70x19 x15m dhe 53x18x13m. Normalisht mund ta vendosim në plazh ose për projektin e parkut ujor që mund të fryhet. Nëse jeni duke kërkuar produkte inflatable për përdorim komercial
 • Rrëshqitje e goditjes me rënie të fryrjes emocionuese
  Rrëshqitje e goditjes me rënie të fryrjes me fryrje Ky dropkick është super argëtues. Njerëzit mund të rrëshqasin dhe të fluturojnë në qiell. Normalisht mund ta vendosim në plazh ose për projektin e parkut ujor që mund të fryhet. Nëse jeni duke kërkuar produkte inflatable për përdorim komercial ose për ngjarje, ju mund të mësoni më shumë
 • Rrëshqitje me ujë Purple Crush - OH6-301
  Rrëshqitje me Purple Crush Water - OH6-301 Me këtë rrëshqitje të ujit për shtypjen e purpurt, është një mundësi e përsosur për çdo ngjarje ku njerëzit duan të qetësohen. Me modelin tërheqës dhe skemën e ngjyrave të ndritshme, kjo rrëshqitje rrëshqitëse e purpurt shton një ngazëllim për çdo ngjarje. Rrëshqitja e ujit të fryrë është
 • Tendë transparente e kupolës - OH9-301
  Çadra transparente e kupolës - OH9-301 Çadra transparente e kupolës është bërë nga tuba të bardhë dhe PVC transparent, të qëndrueshme dhe të këndshme në dukje. Këtu më poshtë keni më shumë informacion: Paketimi & Dorëzimi Detajet e Paketimit: Qese e fortë për pëlhurë gomuar PVC & kartoni standard i eksportuar Detajet e dorëzimit: 7-15 ditët e punës pas marrjes së depozitës Specifikimet Madhësia(L * W * H): Diametri
 • Parku Ujor i Dinosaurve të fryrë në Tokë-OH1-302
  Park ujor Dinosaur inflatable on Land-OH1-302 Ky park ujor inflatable është një park ujor me temë dinosauri. Ai përmban një rrëshqitje të madhe të lakuar dhe një mur ngjitje, gjë që e bën rrëshqitjen më emocionuese. Dhe ato janë më të përshtatshme për fëmijë të moshuar dhe të rritur. Pranë murit ngjitës dhe rrëshqitës, atje jane…
 • Park ujor Candy me fryrje -OH1-303
  Hyrje Ky park ujor i fryrë është zbukuruar me ëmbëlsira, akullore dhe donuts, krijuar posaçërisht për fëmijët dhe anëtarët e familjes. Për rrëshqitjen e madhe në mes, ka tre korsi dhe dy shkallë ngjitjeje për të luajtur të rriturit dhe fëmijët e moshuar. Dhe përveç kombinimit të rrëshqitjes së madhe, atje jane…
 • Shportë për të shtënë në ajër --OH4-301
  Shportë inflatable qitje --OH4-301 Shportë inflatable qitje për det për liqen për pishinë, i përshtatshëm për ahengun e verës. Shporta e xhirimit e fryrë e bërë me material pëlhurë gomuar 0,9 mmPVC. Këtu më poshtë keni më shumë informacion: Paketimi & Dorëzimi Detajet e Paketimit: Qese e fortë për pëlhurë gomuar PVC & kartoni standard i eksportuar Detajet e dorëzimit: 7-15 ditë pune pas
 • Varkë banane me fryrje --OH4-302
  Varkë banane me inflacion --OH4-302 Varkë banane me fryrje për det për liqen për pishinë për aktivitetin e kompanisë, i përshtatshëm për ahengun e verës. Varka me banane e fryrë e bërë me material pëlhurë gomuar 0.9mmPVC. Këtu më poshtë keni më shumë informacion: Paketimi & Dorëzimi Detajet e Paketimit: Qese e fortë për pëlhurë gomuar PVC & kartoni standard i eksportuar Detajet e dorëzimit: 7-15...
 • Varkë me formë Caterpillar me fryrje - OH4-303
  Barkë me formë Caterpillar me inflacion - OH4-303 Varkë me formë Caterpillar me inflatable për det për liqen për pishinë për aktivitetin e kompanisë, i përshtatshëm për ahengun e verës. Varkë me formë Caterpillar me fryrje e bërë me material pëlhurë gomuar 0,9 mmPVC. Këtu më poshtë keni më shumë informacion: Paketimi & Dorëzimi Detajet e Paketimit: Qese e fortë për pëlhurë gomuar PVC & kartoni standard i eksportuar Detajet e dorëzimit:...
 • Kërcim Elf me fryrje - OH5-301
  Kërceja e fryrjes së kukudhit - OH5-301 Kërcimi i fryrjes është projektuar në temën e Elf-it, bërë me material pëlhurë gomuar 0.55mmPVC. Këtu më poshtë keni më shumë informacion: Paketimi & Dorëzimi Detajet e Paketimit: Qese e fortë për pëlhurë gomuar PVC & kartoni standard i eksportuar Detajet e dorëzimit: 7-15 ditët e punës pas marrjes së depozitës Specifikimet Madhësia(L * W * H): 5x5x4.5mH ose Material i personalizuar: 0.55 mm më të mirë
 • Kërceja e LUANIT me fryrje - OH5-302
  Kërcej Lion me fryrje - OH5-302 alsshtë tërheqje e jashtme shumëngjyrëshe për fëmijët e vegjël dhe çatia e bën atë të shkëlqyeshme për përdorim në natyrë. Kulmi do t'i mbrojë fëmijët nga rrezet UV, reshjet e shiut dhe do t'i ndalojë ata të ngjiten mbi mure. Edhe pse kjo kështjellë e fryrë është e vogël, asgjë nuk ndryshon në materialet e përdorura. Në…
123Tjetra>...22 faqe 1 të 22
Na dërgoni mesazhin tuaj:
Enquiry TANI
Enquiry TANI