Inflatable Pengesë Kursi

 • Kursi i Rrëzimit të Inflatable OH7-302

  Ky kurs pengesash ofron një aventurë drithëruese për lojtarët e të gjitha moshave. Dy lojtarë shkojnë në të në garë kokë më kokë, me sfida të shumta! Paketimi & Dorëzimi Detajet e Paketimit: Qese e fortë për pëlhurë gomuar PVC & kartoni standard i eksportuar Detajet e dorëzimit: 5-10ditët e punës pas marrjes së depozitës Specifikimet Madhësia(L * W * H): 12x8m ose Material i personalizuar: 0.55 mm më të mirë
 • Parku argëtues i Xhuxhëve Inflatable - OH13-303

  Inflatable Fun City bëhet gjithnjë e më popullor në parkun argëtues të qytetit. është një lloj kombinimi i shtëpisë së kërcejve me rrëshqitje, kurse pengesash, lojëra etj. Dizajni i saj është specifik, ekzistojnë shumë forma që ekzistojnë në kompaninë tonë. Fëmijët në inflatable gjithmonë do të kënaqen me veten e tyre. …
 • park argëtues komercial inflatable man spider - OH13-304

  qyteti argëtues komercial inflatable man spider - OH13-304 Ky qytet argëtues inflatable është projektuar në temën e merimangës. Njeriu i madh merimangë është vetëm në çatinë e kombinimit kryesor të rrëshqitjes. Rreth rrëshqitjes kryesore, ka lojëra të ndryshme me pengesa inflatable. Lojtarët mund të kalojnë nëpër shtyllat dhe shtyllat e pengesave, ngjiten në muret e ngjitjes, rrëshqitje
 • Pengesë e kamionëve zjarrfikës - OH7-311

  Pengesa e kamionit të zjarrit është një rrëshqitje e kombinuar me rrugën e pengesës, i përshtatshëm për të gjitha moshat. Përdorimi: ngjarje, aktiviteti, Paketimi i partive & Dorëzimi Detajet e Paketimit: Qese e fortë për pëlhurë gomuar PVC & kartoni standard i eksportuar Detajet e dorëzimit: 3- 10 ditët e punës pas marrjes së depozitës Specifikimet Madhësia(L * W * H): 16Madhësia x6m gjithashtu mund të personalizohet
123Tjetra>...12 faqe 1 të 12

Na dërgoni mesazhin tuaj:

Enquiry TANI
Enquiry TANI