inflatable fun city

 • park argëtues komercial inflatable man spider - OH13-304

  qyteti argëtues komercial inflatable man spider - OH13-304 Ky qytet argëtues inflatable është projektuar në temën e merimangës. Njeriu i madh merimangë është vetëm në çatinë e kombinimit kryesor të rrëshqitjes. Rreth rrëshqitjes kryesore, ka lojëra të ndryshme me pengesa inflatable. Lojtarët mund të kalojnë nëpër shtyllat dhe shtyllat e pengesave, ngjiten në muret e ngjitjes, rrëshqitje
 • Qytet argëtues tregtar me argëtim pyjor - OH13-305

  Qyteti argëtues pyjor me inflacione komerciale - OH13-305 Qyteti argëtues me pyje me fryrje tregtare kombinon variacione të diapozitivave, zonat e kërcejve, pengesat, dhe ngjitjen e mureve. Çdo Argëtim Park ndryshon në kombinimin e atraksioneve. Nëse po kërkoni pak më shumë sesa një Gënjeshtar Combo ose Slide Themed, Parqet tona Argëtuese janë perfekte. Ata kombinojnë
 • Park dëfrimesh komerciale inflatable, shesh lojërash me kërcime të mëdha - OH13-305

  Kërcim i madh tregtar i fryrë - OH13-305 Nëse ndonjëherë një shtëpi kërcej meritonte titullin më pak të përdorur të kështjellës bouncy, eshte ky. "Ne patëm një ëndërr ... të rrëshqitjeve gjigande, gropa topi, rrathët e basketbollit dhe vrapimet me pengesa. Ne kemi ëndërruar për kafshë masive inflatable midis palmave masive të inflatable me kamionë inflatable,...
 • qytet argëtues inflatable me shtypje vizatimore OH3-130

  Qytet zbavitës argëtues me shtypje vizatimore OH3-130 Hyrje Qyteti ynë argëtues është një gënjeshtar i madh me hapësirë ​​të madhe për tu hedhur, dhe zakonisht me rrëshqitje inflatable, ngjitje në mur, unazë, tunel, kafshët postare, karaktere kartoni, etj, për të shtuar argëtim. Ato mund të përdoren për qira në parqe, sheshet, raste apo pazar
123Tjetra>...4 faqe 1 të 4

Na dërgoni mesazhin tuaj:

Enquiry TANI
Enquiry TANI